Bővülő csapatunkba

Műszaki előkészítő mérnök

munkatársat keresünk.
Cégünk 25 éve épületgépészeti rendszerek kivitelezésével foglalkozik, kiemelt projektjeink közé tartozik számos kereskedelmi ingatlan(Plusz Áruházak), Társasházak, Lakóparkok, lpari létesítmények(Phylazonit Üzem,Biogáz Üzem, Élelmiszer feldolgozó Üzem, Vegyi üzem), Közintézmények (Óvodák, Iskolák, Művelődési házak), Luxus magánházak épületgépészeti munkái. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy magasan képzett, szakmailag elkötelezett munkavállalókat alkalmazzunk. A legkorszerűbb üzleti modellekből merítve terveztük meg struktúránkat, irányítási és döntési folyamatainkat. Minőségpolitikánkban azt fogalmaztuk meg, valamint mindennapjainkban arra törekszünk, hogy munkánkat tartósan egyenletes minőségben, a meghatározottakon túli igényeket kielégítve végezzük. Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni és közösen haladni előre, akkor várunk szeretettel!

Főbb feladatok, munkák:

  • az épületgépészeti projektek teljes műszaki-szakmai előkészítése,
  • beszállítókkal, gyártókkal, vállalkozókkal kapcsolattartás, –
  • hozzád tartozó projekt teammel való együtműködés, –
  • profitcélok teljesítése az előkészítésed alá tartozó projekteknél, valamint a projekt dokumentációk kezelése, vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hogy épületgépész mérnök végzettségű legyél,
  • valamint B kategóriás jogosítványod is legyen.
  • Rendelkezel Kivitelezési, építésvezetői vagy műszaki előkészítő tapasztalattal,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szeretned kell a kihívásokat, változatosságot, hisz nálunk minden projekt máshol van és különböző. kiemelkedő képességed kell, hogy legyen a kommunikáció, valamint, gyorsan és ügyesen meg kell tudnod találni a hangot másokkal.
  • Előny, ha tudsz embereket irányítani, szeretnél egy lendületes, fiatalos megbízható és nagy múltú cégnél dolgozni?

Amit kínálunk:

  • Mi kiemelkedő bérrel, cégautóval és vidéki egyedülállóknak garzonlakás használattal járulunk hozzá a minőségi és zavartalan munkavégzéséhez. Ez egy egyedülálló lehetőség, jelentkezz.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 – 500.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Bakay Nándor utca